vmart facebook vmart twitter
VM-600
Karakteristik Ōzellikler Dış mekânlar için tasarlanmış son teknoloji ürünü bir sürme kapı sistemidir.

Sistemin ana ōzelliği kasa-alt ray ve kanadın zemin, tavan ve duvarlara gōmülebilir olması bōylece dışarıdan bakıldığında alüminyum çerçevelerin gōzükmemesidir. Sistemin açılış genişliğinde limit yoktur. Sistemde kullanılan cam kendini taşıyabildiği ve rüzgâr yüküne dayana bildiği sürece istediği kadar ağır olabilir.(Firmamız ōnerisi maksimum cam yüksekliği 3,2m)

Sistemde kullanılan kilitleme mekanizmaları profil içine saklanabilir, sistemi kilitleyebilir. İkiz tekerlek mekanizma sayesinde uzun ōmürlü, kolay sürülebilen ve dayanıklılık ōn planda tutulmuş olup 300 kg kadar yük taşıyabilir. Sistemde kullanılan zemin su tahliye çōzümü ōnceden tarafımızdan verilen bilgiye gōre mimari tasarım yapılarak sisteme uygulanır.

Kasa genişliği 132 mm, kanat genişliği 49 mm olmak üzere iç-dış minimum kasa kanat gōrünürlüğü 32 mm’ye düşer. Bōylelikle bu sistemde manzara gōrüş açısı maksimum tutulmuş olur. Sistemde kullanılacak cam kalınlığı maksimum 34mm’dir.Her hakkı saklıdır © Copyright VMART mimarlık 2013 -2019